Hakkımızda

Biz neler yapıyoruz?

Her gün sizin için ek mesailer harcayıp,
yeni ürünler piyasaya çıkartmaya çalışıyoruz.
Piyasada olmayan ürünleri en iyi,
en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Vizyonumuz

Tek bir vizyonumuz var o’da %100 müşteri
memnuyeti. Her gün Creatif ve İnovatif ürünler
çıkarmak için toplantılar yapıp farklılılarımızla
öne çıkmayı hedefliyoruz.

HediyeTrendi Tarihi

HediyeTrendi olarak 20.12.2016 tarihinde resmi olarak
yayına geçtik. Ve hali hazırda her gün yeni ürünlerle
ve farklı tasarım geçmişimizle siz değerli müşterilerimizi,
mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Mahmut Sami K. CEO/Founder

Fatmanur K. Art Director/Sanat Yönetmeni

Ömer Yusuf K. Tasarım Departmanı / Satış Ve Pazarlama Sorumlusu

Ulaş E. Software Specialist / Yazılım Uzmanı

Ezgi E. T-Shirt Tasarım Uzmanı / T-Shirt Design Specialist

Cansel İ. Deri Mühendisi / Leather engineer

Biz neler yapıyoruz?

Her gün sizin için ek mesailer harcayıp,yeni ürünler piyasaya çıkartmaya çalışıyoruz. Piyasada olmayan ürünleri en iyi, en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Vizyonumuz

Tek bir vizyonumuz var o’da %100 müşteri memnuyeti. Her gün Creatif ve İnovatif ürünler çıkarmak için toplantılar yapıp farklılılarımızla öne çıkmayı hedefliyoruz.

HediyeTrendi’nin tarihçesi

HediyeTrendi olarak 20.12.2016 tarihinde resmi olarak yayına geçtik. Ve hali hazırda her gün yeni ürünlerle ve farklı tasarım geçmişimizle siz değerli müşterilerimizi, mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizimle işbirliği yapın

Firmamız yatırımcılara her zaman muhtaç duymaktadır. Müşteri kitlemizi daha çok yukarıya ve daha iyi yerlere getirmek için yatırımcılarımıza destek olanağı tanımaktayız. Firmamızın daha iyi yerlere gelmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizin için ne yapabiliriz?

Değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet anlayışını sunabilmek için 7/24 hizmet anlayışını benimsedik. Ve bizim için en güzel mutluluk siz değerli müşterilerimizin mutluluğudur.

Kalite bizim için her zaman  ön sıradadır. Firma olarak sloganımız %100 Müşteri Memnuniyetiyle yola çıktık ve bu yoldan hiç ayrılmayacağımızı siz değerli müşterilerimize iletmek isteriz.

Anlaşmalı olduğumuz kargolarla sizlere ürününüzü en geç 3 iş günü içerisinde teslimi garanti ediyoruz. İsterseniz Türkiye’nin en uzak noktasında olun. Ürününüz HediyelikÜrünler.com farkıyla 3 gün içerisinde elinize ulaşmış olacaktır.

Müşterilerimize değer verdiğimiz gibi HediyeTrendi.Com olarak geliştirdiğimiz sistemde müşterilerimizin verdiği puan durumuna göre her geçen gün ürünlerimizi özenle tasarlayıp özenle sizlere sunuyoruz. Sizin verdiğiniz puanlamalar bizim için çok büyük öneme sahip.